Satılık Konut, Satılık Otel, Satılık Arsa, Satılık Otel Arsası ve benzeri bir çok satılık gayrimenkul ile ilgili detaylı bilgiler alın.

20 yıllık tecrübe ile Gayrimenkul Danışmanlığı,

www.satilikmulkler.com , Uğursal UĞUR’un kurucusu olduğu, 2002 yılında kurulan ama 2000 yılından beri üst düzey gayrimenkul danışmanlığı yapılan İDA DANIŞMANLIK bünyesinde oluşturulmuş, sadece satılık mülklerin bulunduğu bir web sitesidir.

İDA DANIŞMANLIK, bu süreç içerisinde 14 adet otel satışı, 6 adet otel kiralama aracılık danışmanlığı, 3 adet TTA olan otel yatırım arsası satışı işlemlerini sorunsuz bir şekilde alıcı ile satıcının hizmetine sunmuştur.

Özellikle yüksek değerdeki gayrimekullerin satış işlemleri, devir – teslim işlemleri zordur. Bir çok prosedürü olduğu gibi, taşınmazların envanterleri oldukça kalabalıktır. Satıcı ve alıcının sorun yaşamaması için, her şeyin baştan itina ile düşünülmesi, kontrol altında olması, şeffaflık prensibi ile profesyonel bir anlayış ile pazarlanması ve satılması gereklidir.

Bu sebeple, özellikle Turizm sektöründe hizmet veren UU Gayrimenkul Danışmanlık, gerek Emlak sektörü, gerekse Turizm sektöründe 20 yılı aşkın tecrübe ve deneyim ile doğru orantılı olarak sorunsuz bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

İDA DANIŞMANLIK, aynı süreç içerisinde ağırlıklı olarak Otellere, Seyahat Acentelerine reklam, tanıtım, dijital medya hizmetleri verdiği için, gayrimenkul ürünlerinin nasıl pazarlanması gerekliliği konusunda da ciddi yol kat etmiş, tecrübelerini bu alanda da kullanmayı ilke edinmiştir.

Satılık bir gayrimenkulünüz var ise veya potansiyel bir alıcı iseniz, bizimle çalışmaktan memnun kalacağınızı garanti ederiz.

Saygılarımızla

Uğursal UĞUR