Fiyat bilgisi için iletişime geçiniz…
Antalya / Muratpaşa / Mermerli Sokak

Türkiye turizminin başkenti, Antalya’nın tarihi Kaleiçi semtinde en geniş tapu alanı ve bahçesine sahip olan, 5* konforunda Butik Hotel hizmeti verebilecek yapıda, gözlerden uzak bir avlunun çevresinde kurulmuş olan Puding Suite Hotel, TEK KİŞİYE AİT, imarlı – iskanlı 7 tapuda toplam 2115 m2 arsa ve 64 oda kapasitesi ile Kaleiçi mevkiinde bulunmaz bir mülktür. 

Antalya Saat Kulesi Meydanı 200 metre uzaklıktadır. Süitlerde traverten, mermer ve ahşap öğeler yaratıcı bir şekilde harmanlanarak tasarlanmış iç mekanlar vardır. Her süitte geniş oturma alanı, düz ekran uydu TV, minibar ve ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur. Tesisimiz  MERMERLİ PLAJI’na 2 dakika, Kaleiçi yat limanına sadece 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. 

Özellikle orta Avrupa ülkelerinden son derece fazla eski müşteri kapasitesi ile, uzun yıllardır yerli ve yabancı tüm turizm seyahat acenteleri ile sorunsuz çalışmış, müşteri memnuniyet derecesi oldukça yüksek, kurumsal firma ilişkileri her zaman belirli seviyede olmuş prestiji yüksek bir tesistir. 

Ciddi alıcılar ile istenilen tüm teknik detaylar paylaşılabilir. 

TEK YETKİLİ olarak, güvenli, sorunsuz ve her türlü yardıma hazır vaziyette satışa sunmaktayız… 

Talihli alıcısına şimdiden hayırlı, uğurlu olmasını temenni eder, bol kazançlar dilerim.

Saygılarımla,

Uğursal UĞUR